על החברה

אודות פתרונות סולאריים

 

המרחב האורבני הסובב אותנו, הן בדרכנו לעבודה והן בסביבת מגורינו רצוף בצפיפות תשתיתית גבוהה של חשמל ותקשורת, אך יחד עם זאת קיימת בעיית נגישות לאותן תשתיות.

הטמעת מוצרים בסיסיים כגון שילוט רחוב, תאורת רחוב, מערכות תקשורת וביטחון, תמרורים ורמזורים, מצריך התחברות לאותן תשתיות חשמל ותקשורת ומחייב:

ביצוע חפירות וחציבות.
התחברות למקור חשמל במתח גבוה.
קבלת אישורים בירוקרטיים.
שימוש בכלים כבדים ופגיעה בקרקע.
משאבים כספיים רבים.

כפועל יוצא מכך אנו גורמים להפרעה סביבתית הן לתנועת הרכבים והן להולכי רגל.

היכולת להתחבר למקורות אנרגיה סולארית מבטלת ומייתרת לחלוטין את כל אותן המגבלות התשתיתיות והלוגיסטיות, חוסכות זמן ומשאבים כספיים רבים, תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה ותרומה משמעותית לאיכות הסביבה.

מתוך צורך זה הוקמה חברת “פתרונות סולאריים בע”מ” על ידי היזמים בנצי שמש וג’קי אלגזי, שניהם בעלי ניסיון של עשרות שנים בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
החברה הוקמה מתוך חזון ואמונה לפתח, ליישם ולהטמיע פתרונות אנרגיה סולארית בסביבה האורבנית ומחוצה לה, במגוון רחב של מוצרים בתחום הבקרה, התאורה, השילוט, התמרור, התקשורת והאבטחה וללא צורך להתחבר לתשתיות חשמל ותקשורת קיימות.

החברה מתמחה בחדשנות מוצרית, תכנון ופיתוח פתרונות ומוצרים מבוססי אנרגיה סולארית, המיוצרים על ידה, ו”נתפרים” במיוחד עבור לקוחותיה על פי הגדרת צרכיהם.

החברה פועלת בשני מישורים:

אינטגרציה בפרויקטים מורכבים בארץ ובעולם.
חממת פיתוח מוצרים וייצורם בארץ תוך שיתוף פעולה עם גורמי ייצור מובילים בתחומם בארץ ובעולם.

לחברה עשרות פרויקטים ומאות התקנות בכל רחבי הארץ ובין לקוחותיה, עיריות, מועצות אזוריות ולקוחות עסקיים רבים.

לחברה מחלקת מו”פ ייעודית האמונה על פיתוח מוצרים חדשים וחדשניים במטרה להוביל את שוק המוצרים הסולאריים בישראל תוך הקפדה על רמת הבטחת איכות,שירות וביצוע גבוהה.

החברה גאה להיות חלוצה ומובילה בתחום בישראל ולהביא את בשורת האנרגיה הסולארית המוטמעת במגוון מוצריה ולעודד את לקוחותיה להצטרף למגמה העולמית הירוקה ולהביא לחיסכון משמעותי באנרגיה ובמשאבים כספיים.

חזרה לדף הבית

מחפשים פתרונות? צרו איתנו קשר